משלוח מהיר עד פתח הבית וחינם ברכישה מעל 449 ₪

כיצד להחליף את הגריפ שלכם

למדו לעטוף את אובר-גריפ שלכם כמו מקצוענים בעזרת המדריך שלנו, שלב אחר שלב.

אובר-גריפ הוא הגיבור הבלתי מעורער של הטניס. ברצינות, תחשבו על זה! רצועת הבד הדקה הזו לא רק מגנה על אחיזת מחבט הטניס שלכם, היא גם מחברת בין היד שלכם למחבט. כמו רוב ענפי הספורט, שחקני הטניס, או יותר נכון אנחנו, מזיעים במהלך המשחק והדבר האחרון שאנחנו רוצים או צריכים הוא שהמחבט שלנו יחליק בכף היד המיוזעת, במיוחד לא ב-Match Point! אחיזת יתר טובה תספוג את הלחות הזו ותציע גם משטח דביק מעט כדי שתוכלו לקבל אחיזה טובה יותר על המחבט שלכם ברגעים הכי חשובים במשחק ובכלל.

אז מהו אובר-גריפ בטניס, וכיצד כדאי לעטוף את הגריפ על המחבט שרכשתם? שאלות נהדרות ובוודאי הגעתם למקום הנכון! OverGrip היא רצועת חומר ארוכה שנכרכת סביב ידית המחבט. אובר-גריפ נועד להקל עליכם לשמור על שליטה ולשפר את האחיזה של המחבט בזמן המשחק. ה-Overgrip של ווילסון הוא לא רק מצרך טוב לכל שחקן טניס, אלא גם פופולארי במיוחד, כמו ה-Pro Overgrip שלנו.

כיצד להחליף את הגריפ שלכם

1. אם יש לכם אחד כזה, הסירו את ה-Grip הישן שלכם מהמחבט.
2. הוציאו את הגריפ החדש שלנו והסירו את כיסוי הפלסטיק המוצמד לגריפ. כעת לאחר ההסרה תוכלו להרגיש כי לגריפ שני צדדים. צד דביק וצד אחיזה. את הצד הדביק בקרוב הצמידו לידית המחבט.
3. שימו לב, מלבד הגריפ, תוכלו להבחין במארז שלכם בפיסת סרט אחיזה. סרט אחיזה זה ישמש אותנו בסיום ההדבקה של הגריפ. לכן, חשוב לא לזרוק אותו. אל דאגה – נשתמש בו בסוף.
4. הפכו את המחבט כך שהראש שלו יהיה כלפי מטה.
5. כפי שתוכלו להבחין, לגריפ יש קצה אחד צר. מקצה זה אנחנו נתחיל. הדביקו את הקצה הצר ביותר של הגריפ לקצה ידית המחבט. הדביקו את קצה הגריפ כך שהחלק הישר נמצא כלפי תחילת הידית והחלק בזווית נמצא כלפי ראש המחבט. ראו איור:

6. עכשיו החלק המהנה, הגיע הזמן ללפף! הדביקו את לשונית הדבק לתחתית המחבט והתחילו לעטוף משמאל לימין.
7. משכו את הגריפ בחוזקה כדי למנוע קמטים בזמן שאתם עוטפים ומעלים את היתרה שלו בידית המחבט.
8. שימו לב! יש לעטוף את כל ידית האחיזה.
9. סביר להניח שתישאר תוספת גריפ בחלק העליון של הידית. ניתן להמשיך לעטוף את החלק העליון או להשתמש במספריים כדי להסיר את העודפים.
10. תפסו את סרט ההדבקה שהנחתם בצד בהתחלה וכרכו אותו סביב החלק העליון של הידית כדי לאבטח את האחיזה במקום.
11. זהו! המחבט שלכם מוכן לפעולה, צאו למגרש!

ככל שתשחקו בתדירות גבוהה יותר, תרצו להחליף את הגריפ שלכם לעתים קרובות יותר. אין כלל אצבע, שחקנים בדרך כלל יכולים לדעת מתי צריך לשנות את הגריפ שלהם לפי המראה והתחושה. ובכל זאת, זה ככל הנראה כלל טוב לשנות את אובר-גריפ שלכם כמה פעמים בחודש כמו שאתם משחקים בשבוע. לכן, אם תשחקו פעמיים בשבוע, תרצו להחליף את ה-Over Grip שלכם לפחות פעמיים בחודש.

כמו בכל מיומנות חדשה, החלפת גריפ עשויה לקחת קצת זמן ודורשת אימון. אבל עבור שחקנים מתקדמים, לשים גריפ הופך לדבר טבעי ואוטומטי. אפשר אפילו לומר שהם יכולים לעשות את זה בעיניים עצומות!

העבירו אותי לצ'אט
איך נוכל לעזור לך? :)