משלוח מהיר עד פתח הבית וחינם ברכישה מעל 449 ₪

המחבט הנכון לשחקן הצעיר

KidsRacket

כיצד בוחרים את המחבט הנכון לשחקן הצעיר

כיצד בוחרים את המחבט הנכון לשחקן הצעיר

בבחירת מחבט טניס לילדכם, הדאגה מספר אחת היא למצוא את הגודל הנכון. אם השחקן הצעיר שלך משתמש במחבט גדול וכבד מדי, הסיכוי לפציעה בעקבות המשחק גדול יותר. למרות שלא חלה עלייה דרסטית במשקל, הכוח הנדרש להנפת מחבט גדול מדי יכול לגרום ללחץ מופרז על פרק כף היד והמרפק. מצד שני, אם ילדכם משתמש במחבט קטן מדי, הוא יכול לעצור את התקדמותם בספורט.
שלא כמו מחבטים למבוגרים המסווגים לפי גודל ראשי (שטח הפנים של השזירה), מחבטי הילדים מסווגים לפי אורך. באופן כללי, כל אורך מתאים לקבוצת גיל; עם זאת, אם ילדכם גבוה מאוד או נמוך מאוד מגילם, תרצו לקחת זאת בחשבון בבחירת גודל המחבט הנכון.

עד 8 שנים
מחבטי 17 אינץ', 19 אינץ' ו-21 אינץ' הם קלים מאוד. הבחירה במחבטי הילדים אינה מתבצעת ע"פ רמת המיומנות אלה על בסיס ממדיו של השחקן. המחבט הקטן ביותר שלנו (Wilson) הוא 17 אינץ' ומיועד לילדים צעירים באמת, בגילאי 2-3, בעוד שניתן להשתמש במחבט ה 19 אינץ' הארוך מעט יותר לילדים עד גיל 4. גודל 21 אינץ' אידיאלי לילדים בגילאי 5-6 והמחבטים בגודל 23 אינץ' מיועדים לילדים בגילאי 7-8.

זכרו לקחת בחשבון את גובה ילדכם מתחת לגיל 8 כאשר אתם בוחרים מחבט עבורם. ילדים שגבוהים לגילם עשויים לעלות במידה, וילדים נמוכים יותר יצטרכו מחבט קצר יותר. מתלבטים עדיין מה לרכוש? שלחו לנו הודעה בוואטסאפ ונשמח לעמוד לשירותכם.

9-10 שנים
שלא כמו בגילאי 8 ומטה, כשבוחרים מחבט לילד בן 9 או 10, תרצו לקחת בחשבון רמת מיומנות וניסיון על המגרש. המחבטים שלנו בגודל 25 אינץ' נעים בין מחבטי פנאי למתחילים וכלה במחבטי נוער ברמה מקצועית יותר. מחבטים בגודל 25 אינץ' ברמה המקצועית, כמו Clash 25 ו-Ultra Team 25. הם מעט כבדים יותר ומיועדים לשחקנים תחרותיים מכיוון שהם עשויים עם אותם סיבי פחמן ומעניקים ביצועים בדיוק כמו דגמי המחבטים התחרותיים של הבוגרים. אם ילדכם עדיין חדש יחסית בטניס ולא משחק בתחרות, מחבט פנאי קל יותר יהיה טוב עבורו.

11+ שנים
כמו במחבטים בגודל 25 אינץ', גם בגילאים אלו (11+ שנים), רמת המיומנות והניסיון הם גורמים קריטיים בבחירת מחבט לילד מעט יותר בוגר. המחבטים בגודל 26 אינץ' ארוכים יותר ולכן קצת יותר כבדים מהמסגרות הקודמות. הם שואפים לעזור לשחקנים צעירים לעבור לאט ובבטיחות לעבר מסגרת מבוגרים. אנו ממליצים על קו המחבטים לנוער, כמו ה-Clash 26, Ultra 26 v3 ו-Pro Staff 26.

מעבר למסגרת מבוגרים
אין נוסחה מדויקת שקובעת מתי הגיע הזמן ששחקן מקצועי צעיר יעבור ממחבט נוער למחבט למבוגרים, אך בחירה במחבט הבוגרים הראשון הנכון יכולה להיות מכריעה. וילסון מייצר כמה דגמי UL (אולטרה-קלים). מחבטי UL אלו הם בגודל למבוגרים אך, כפי שהשם מרמז, מעט קלים יותר ממסגרות דומות למבוגרים. אנו ממליצים להציץ ב-Ultra 100UL v3, Pro Staff 97UL v13 ו-Clash 100UL.

העבירו אותי לצ'אט
איך נוכל לעזור לך? :)