משלוח מהיר עד פתח הבית וחינם ברכישה מעל 449 ₪

כדור הטניס הבא שלך

How to Choose a Tennis Ball

כיצד לבחור את כדור הטניס הבא שלך

כיצד לבחור את כדור הטניס הבא שלך

רוב כדורי הטניס נראים כמעט זהים, ובכל זאת אתם עלולים להיות מופתעים באיזה אופן כדורי הטניס האלו יכולים להשפיע על המשחק הבא שלכם. על מנת לענות על השאלה "מה הכדור הטוב ביותר עבורי" נשמח להציב שני עקרונות יסוד המשפיעים על אופי הכדור. כל כדור מושפע משני מרכיבי מפתח: ליבת הכדור, ולבד (החומר העוטף את הכדור). גורמים המשפיעים על המהירות של הכדור, עמידותו לאחר מספר משחקים וגובה הקפיצה שלו.
יש כדורים שמתאימים יותר לשחקנים מתקדמים, יש כדורים שמתאימים יותר לשחקנים שמעוניינים לשפר את הטכניקה שלהם וכמובן יש כדורים שמתאימים יותר למשטחים ספציפיים דוגמת חמר. אז מה הכדור המתאים לכם? כאן אנחנו נכנסים לתמונה.

כדורי ה-US OPEN
כדורי ה-US OPEN שלנו הם ללא ספק כדורי הטניס הפופולריים ביותר שלנו. הכדור המככב מעל ארבעה עשרים ככדור הרשמי של טורניר הטניס הפתוח בארה"ב משמש היום גם ככדור הרשמי של איגוד הטניס בישראל בו משחקים בתחרויות הרשמיות של האיגוד. כדורי ה- US OPEN הם בחירה מצוינת עבור שחקנים ברמה בינונית ומקצועית המעוניינים בנוסף לאימונים גם לתרגל את הכדור בו ישתמשו בתחרויות הטניס השונות בישראל.
לרכישה >

כדור הטניס TRINITI
כדור ה-TRINITI הוא הכדור הראשון מסוגו בעולם המספק רמת ביצועים גבוהה ומגיע באריזה ברמת קיימא. ליבת הפלסטומר הייחודית של הכדור מאפשרת תחושת רעננות לאורך זמן פי 4 בהשוואה לכדור רגיל. כדור הטריניטי הוא בחירה מצוינת לשחקנים המשחקים בכל סוגי המגרשים ובכל רמות המיומנות שמחפשים איכותי שנשמר לאורך זמן.
לרכישה >

כדור טניס TEAM
הכדור האידיאלי עבור אימון הטניס הבא שלך. הכדור מתאים לכל סוגי השחקנים ובכל הרמות. הכדור מתאים למאמנים וכמובן לכל סוגי המגרשים.
לרכישה >

כדורי טניס לשיפור הטכניקה

כדורי הטניס לשיפור הטכניקה תוכננו במיוחד עבור שחקני נוער שרק לומדים את הספורט הלבן או שחקנים שמעוניינים לשפר את טכניקת החבטה שלהם. כדורי הטניס בקטגוריה זו מקודדים בצבעים על פי גיל השחקן.

אדום
כדורי הטניס האדומים הם הצעד הראשון עבור טניסאים חדשים. מיועד לגילאי 8 ומטה, כדורי המעבר האדומים מאפשרים עבודה על טכניקה ולכן הם קופצים בכ 75% פחות מכדור טניס רגיל.
לרכישה >

כתום
הכדורים הכתומים נהדרים לילדים בגילאי 9-10. מדובר בכדורי דחיסה נמוכים שקופצים כמחצית מכדור טניס רגיל.
לרכישה >

ירוק
כדורי הטניס הירוקים הם הצעד האחרון לשחקנים צעירים לפני שהם עוברים לכדור טניס מסורתי. הכדורים הירוקים מיועדים לילדים מגיל 11 ומעלה, קופצים בכ- 25% פחות מכדור טניס רגיל.
לרכישה >

העבירו אותי לצ'אט
איך נוכל לעזור לך? :)