משלוח מהיר עד פתח הבית וחינם ברכישה מעל 449 ₪

TENNIS RACKET SELECTOR

20-0168_Racket_Site_Refresh_All_Franchise_FNL

TENNIS RACKET SELECTOR

TENNIS RACKET SELECTOR

בין אם את/ה משחק/ת טניס בפעם הראשונה ובין אם את/ה משחק/ת טניס תחרותי, יש לנו את מחבט הטניס המתאים עבורך.

כל מה שצריך לדעת לפני שבוחרים מחבט

לפני בחירת מחבט שמתאים לך ולסגנון המשחק שלך, יש שלושה דגשים שחשוב להתמקד בהם: משקל, גודל ראש ואיזון.

שחקן מתחיל

אם את/ה שחקנ/ית מתחיל/ה ומחפש/ת את המחבט המתאים ביותר, הגעת למקום הנכון. את/ה רוצה מחבט קל יותר עם גודל ראש גדול יותר, כזה שמייצר כמות טובה של כוח, וכזה הכולל Sweet Spot (נקודת אמצע המחבט) גדולה ונדיבה. הנה המחבטים המתאימים ביותר עבורך:

מחבט טניס Ultra Power Pro 105

ה-Ultra Power Pro 105 בעיצוב שיגרום לך לבלוט על המגרש. מסגרת קלה ונקודת חבטה מוגדלת שמגבירה את עוצמת החבטה ומעניקה כושר תמרון גבוה הממקסם את יכולת הפגיעה בכדור.

מחבט טניס Clash 108

ה-Clash 108 מאחד 2 טכנולוגיות הפועלות יחד בכדי ליצור את השליטה האולטימטיבית. מסגרת חדשה ומהפכנית, שמעניקה גמישות יוצאת דופן מבלי לוותר על דיוק ושליטה מלאה במחבט.

מחבט טניס Blade Feel 105

ה-Blade Feel 105, בעיצוב בוהק בצבע ירוק שאי אפשר לפספס על המגרש. הראש הגדול של המחבט מעלה את עוצמת החבטה ומעניק כושר תמרון גבוה שממקסם את החבטה שלך.

מחבט טניס Ultra Power 105

ה-Ultra Power 105 שם דגש על כוח קל, יחד עם מסגרת מוגדלת המעניקה נקודת איזון ושטח חבטה גדולים יותר. המחבט עוזר לשחקנים לפגוע בנקודת האיזון באופן עקבי.

שחקן ביניים

אם את/ה יודע/ת את יסודות הטניס ומשחק/ת כמה פעמים בחודש. אנו ממליצים לרדת בגודל ראשי בכדי לתת לך יותר שליטה ודיוק כאשר את/ה משפר/ת את הנפת המחבט ומגביר/ה את מהירות ראש המחבט. הנה המחבטים המתאימים ביותר עבורך:

מחבט טניס Clash 100L

ה-Clash 100L בעל משקל קל, מאפשר לך שליטה מלאה בחבטה באופן מדויק יחד עם גמישות מקסימלית. שילוב של טכנולוגיית ה-FreeFlex וה-StableSmart, שילוב מושלם שמייצר מסגרת קלה וגמישה עם דיוק יוצא דופן.

מחבט טניס Ultra 100

ה-Ultra 100 v3 משדרג את העוצמה שלך במשחק ואת היציבות של המחבט. שורת שיפורים גיאומטריים וטכנולוגיה המגדילה את נקודת החבטה, כל אלה מגבירים את העוצמה בכמה רמות ואת הזריזות שלך בקרב מול היריב שלך.

מחבט טניס H5

מחבט ה-H5 מציג מסגרת רחבה ומשקל בינוני שממקסמים את תחושת הכדור במינימום מאמץ של הזרוע. המחבט מומלץ לשחקנים בוגרים שמחפשים עוצמה בחבטות, וכן לצעירים ברמה בינונית שרוצים מחבט מעבר בעל משקל קל.

מחבט טניס Clash 100

ה-Clash 100, המחבט המהפכני שמעניק לך שליטה ודיוק מרהיבים שלא הכרת. שילוב של 2 טכנולוגיות חדשות המייצרות לשחקן גם גמישות וגם יציבות בו זמנית, ובכך מאפשרים לך תנופה מדויקת בכל חבטה עם עוצמת חבטה מדהימה. כל מה שצריך כדי לנצח את היריב שלך.

שחקן מקצועי

בין אם את/ה משחק/ת בתחרותיות כבר שנים או רק מתחיל/ה לשחק ברמת העילית, יש לנו את המחבט המתאים ביותר עבורך. יש סיבה שהספורטאים בעלי ההישגים הגבוהים ביותר בעולם מסתמכים על וילסון ברגעים הגדולים ביותר שלהם – המחבטים שלנו תוכננו במומחיות עם הטכנולוגיות החדשניות ביותר שיש. כל משפחה של מחבטי ביצועים של וילסון מציעה יתרון מובהק. הנה המחבטים המתאימים ביותר עבורך:

Ultra

לשחקנים חדשים ושחקני מועדונים המחפשים מחבט שיעזור להם לייצר כוח קל מכל מקום במגרש.

Clash

לשחקנים בכל הרמות המחפשים מסגרת שתעניק להם שליטה בלתי מתפשרת בכל חבטה.

Blade

עבור שחקנים תחרותיים המעוניינים להרגיש מחוברים יותר לכדור על מנת לשחק באגרסיביות ולתקוף את יריביהם.

Pro Staff

לשחקנים תחרותיים המחפשים מחבט מסורתי
וממוקד.

העבירו אותי לצ'אט
איך נוכל לעזור לך? :)