משלוח מהיר עד פתח הבית וחינם ברכישה מעל 449 ₪

TENNIS RACKET SELECTOR

Racket_Selector_

TENNIS RACKET SELECTOR

TENNIS RACKET SELECTOR

בין אם את/ה משחק/ת טניס בפעם הראשונה ובין אם את/ה משחק/ת טניס תחרותי, יש לנו את מחבט הטניס המתאים עבורך.

כל מה שצריך לדעת לפני שבוחרים מחבט

לפני בחירת מחבט שמתאים לך ולסגנון המשחק שלך, יש שלושה דגשים שחשוב להתמקד בהם: משקל, גודל ראש ואיזון.

שחקן מתחיל

אם את/ה שחקנ/ית מתחיל/ה ומחפש/ת את המחבט המתאים ביותר, הגעת למקום הנכון. את/ה רוצה מחבט קל יותר עם גודל ראש גדול יותר, כזה שמייצר כמות טובה של כוח, וכזה הכולל Sweet Spot (נקודת אמצע המחבט) גדולה ונדיבה. הנה המחבטים המתאימים ביותר עבורך:

מחבט טניס Ultra Power RXT 105

ה-Ultra Power RXT 105 בעל עיצוב אסטטי שנותן כוח, יציבות ועמידות על המגרש. שחקני פנאי יעריכו את המסגרת העבה המסייעת לייצר כוח קל וייהנו מתחושת היציבות של המסגרת דרך השלמת התנופה והחבטה.

מחבט טניס Clash 108

ה-Clash 108 מאחד 2 טכנולוגיות הפועלות יחד בכדי ליצור את השליטה האולטימטיבית. מסגרת חדשה ומהפכנית, שמעניקה גמישות יוצאת דופן מבלי לוותר על דיוק ושליטה מלאה במחבט.

מחבט טניס Blade Feel 105 V7

ה-Blade Feel 105 V7 בעל צבע ירוק בוהק שאי אפשר לפספס על המגרש. הראש הגדול של המחבט מעלה את עוצמת החבטה ומעניק כושר תמרון גבוה שממקסם את יכולת הפגיעה.

מחבט טניס H2 Tennis Racket

מחבט ה-H2 בעל הרכב גרפיט חדש המספק שילוב מצוין של שליטה, תחושה ועוצמה יחד. טכנולוגיית ה-C-Matrix הייחודית מייצרת ייצוב מעולה לחבטה חלקה יותר.

שחקן ביניים

אם את/ה יודע/ת את יסודות הטניס ומשחק/ת כמה פעמים בחודש. אנו ממליצים לרדת בגודל ראשי בכדי לתת לך יותר שליטה ודיוק כאשר את/ה משפר/ת את הנפת המחבט ומגביר/ה את מהירות ראש המחבט. הנה המחבטים המתאימים ביותר עבורך:

מחבט טניס Burn 100LS V4

ה-Burn 100LS תוכנן עם טכנולוגיית ה-Spin Effect כדי להגביר את השליטה. בשל משקלו הקל יותר, מחבט זה קל יותר לתנופה בקצב ותמרון מעולים בכל חבטה. כולל מגן קדמי חדש, לצד עיצוב אלגנטי וקליל של המסגרת.

מחבט טניס Ultra 100

ה-Ultra 100 v3 משדרג את העוצמה שלך במשחק ואת היציבות של המחבט. שורת שיפורים גיאומטריים וטכנולוגיה המגדילה את נקודת החבטה, כל אלה מגבירים את העוצמה בכמה רמות ואת הזריזות שלך בקרב מול היריב שלך.

מחבט טניס Six One 102 Lite

ה-Six One Lite קל משקל ומאפשר תמרון קל יותר יחד עם גודל ראש מחבט גדול. בעל טכנולוגיית החורים הכפולים וטכנולוגיית ה-BLX המספקות תחושה נהדרת ותגובת גידים טובה יותר. מתאים לשחקנים המשתוקקים למחבט קל למשחק בעל דיוק ועוצמה.

מחבט טניס Blade 101L V8

ה-Blade 101L v8 בעיצוב חדש ושובה לב, משנה את צבעו בהתאם לתנועה שלך במגרש. טכנולוגיית ה- °FORTYFIVE שמצליחה להגדיל הן את הגמישות והן את היציבות של המסגרת ובכך משפרת את תחושת החיבור לכדור.

שחקן מקצועי

בין אם את/ה משחק/ת בתחרותיות כבר שנים או רק מתחיל/ה לשחק ברמת העילית, יש לנו את המחבט המתאים ביותר עבורך. יש סיבה שהספורטאים בעלי ההישגים הגבוהים ביותר בעולם מסתמכים על וילסון ברגעים הגדולים ביותר שלהם – המחבטים שלנו תוכננו במומחיות עם הטכנולוגיות החדשניות ביותר שיש. כל משפחה של מחבטי ביצועים של וילסון מציעה יתרון מובהק. הנה המחבטים המתאימים ביותר עבורך:

Ultra

לשחקנים חדשים ושחקני מועדונים המחפשים מחבט שיעזור להם לייצר כוח קל מכל מקום במגרש.

Clash

לשחקנים בכל הרמות המחפשים מסגרת שתעניק להם שליטה בלתי מתפשרת בכל חבטה.

Blade

עבור שחקנים תחרותיים המעוניינים להרגיש מחוברים יותר לכדור על מנת לשחק באגרסיביות ולתקוף את יריביהם.

Pro Staff

לשחקנים תחרותיים המחפשים מחבט מסורתי
וממוקד.

העבירו אותי לצ'אט
איך נוכל לעזור לך? :)