משלוח מהיר עד פתח הבית וחינם ברכישה מעל 449 ₪

בחרו את הסט שלכם

BackToTennis-Blog

חוזרים למגרשים עם הסט המושלם

חוזרים למגרשים עם הסט המושלם

ריכזנו עבורכם רשימת טיפים שסייעו לכם לחזור לשחק טניס כך שתהיו מוכנים עם כל מה שתצטרכו.

1. שדרגו את המחבט שלכם עם גידים חדשים
הדבר החשוב ביותר לעשות לפני שאתם חוזרים למגרש הוא להכניס גידים טריים למחבט שלכם. אם לא שיחקתם זמן מה, הגידים במחבט שלכם ככל הנראה איבדו לא מעט מהמתיחה שלהם. גורם אשר יקשה עליכם לשלוט בכדור במשחק. החלפת הגידים תסייע במקרה הזה לשמור על הביטחון שלכם כשחקנים וכמובן תאפשר רצף של משחק מלא אדרנלין וכיף.

טיפ למקצוענים: אם אינכם בטוחים באיזו רמה למתוח את הגידים אנו ממליצים על מתיחה בעוצמה של- 55lbs. משם תוכלו להעלות את רמת המתיחה של הגידים אם תרגישו שאתם צריכים יותר שליטה או להוריד את רמת המתיחה בשביל להשיג יותר עוצמה בגרש.

2. בדקו את הנעליים שלכם
לפני שאתם יוצאים לשחק ולכבוש את המגרש, ודאו שהנעליים שלכם במצב טוב. הדבר האחרון שאתם רוצים זה פציעה כשאתם רק חוזרים לשם. שני הדברים החשובים ביותר שצריך לבדוק הם חורים בחלק העליון או התחתון וששרוכי הנעליים שלכם במצב טוב.

לקולקציית הנעליים המלאה >>

3. הצטיידו בכדורי טניס
אף אחד לא אוהב לשחק בכדורי טניס לא טריים. לכן, קחו כמה פחיות לפני שאתה יוצאים למגרש. זכרו כי בדרך כלל תחושת הטריות של כדורי הטניס נפגעת מעט אחרי שניים שלושה משחקים, ולכן רכישת מספר פחיות תחסוך לכם נסיעות נוספות לחנויות. אם אתם מתכננים לשחק בתדירות גבוהה, קניית מארז כדורים (24 פחיות) תחסוך לכם זמן וכסף.

לקולקציית כדורי הטניס שלנו >>

טיפ למקצוענים: אנו ממליצים לכם לנסות על את כדור ה-Triniti שלנו. מצד אחד הכדור שומר על תחושת טריות פי 4 מכל כדור רגיל לאורך זמן ומצד שני מדובר על הכדור האקולוגי הראשון מסוגו בעולם בעל הכרה אקולוגית וביצועים גבוהים.

גלו את כדור ה-Triniti >>

4. גריפ גריפ, גריפ!
בין אם יש לכם נטייה להזעה בידיים או נטייה לזרוק את המחבט שלכם (לא מומלץ), הוספת גריפים נוספים לתיק שלכם היא תמיד רעיון חכם. גריפ חדש יעניק לכם את השליטה המריבית בזכות האחיזה הגבוהה בידית. בעוד גריפים ישנים עשויים לגרום לרמת אחיזה ירודה. אנו ממליצים להחליף את הגריפ כל 2-3 משחקים.

לקולקציית הגריפים >>

טיפ למקצוענים: אם יש לכם נטייה להזעה בידיים או במידה ואתם משחקים בלחות גבוהה, קחו אתכם את מארז ה-Pro Grip Max שיסייע לכם לשפר את האחיזה על המחבט ובשל כך לצבור עוד נקודות במגרש.

העבירו אותי לצ'אט
איך נוכל לעזור לך? :)